Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Centrum Wymiany Wiedzy jest miejscem w którym dzielimy się pozytywną energią. Biorąc udział w Wydarzeniach, akceptujesz nasze zasady działania Centrum. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

 

Warsztaty i szkolenia praktyczne

Informacje o nowych warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce Wydarzenia.  Zapraszamy również do polubienia strony Centrum na Facebooku.

Każdy wpis na stronie Centrum, w sekcji Wydarzenia, zawiera formularz zgłoszenia na warsztaty. Uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz opcjonalnie, numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie. Możesz również przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: warsztaty@centrumwymianywiedzy.pl.
Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach.

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951.

W tytule płatności wpisz nazwę Wydarzenia, w opisie wpisz swoje Imię i Nazwisko.
W przypadku niejasności skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio.

Tak, najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@centrumwymianywiedzy.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 20 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 7 dni przed rozpoczęciem, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu skorzystać z formularza Zaproponuj! dostępnego na stronie Warsztaty, lub przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@centrumwymianywiedzy.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Tak. Istnieje taka możliwość aby zorganizować warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników waszej firmy. Skontaktuj się w tym celu z Centrum, po to by omówić szczegóły współpracy (kontakt@centrumwymianywiedzy.pl).

Nie jest to żelazną regułą, ale może się tak zdarzyć, że będą robione zdjęcia w trakcie trwania warsztatów. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.