SPOTKANIA NETWORKINGOWE

#TGrupa

Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biznes od lat lub dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki? Daj się poznać!

Idea spotkań networkingowych

Spotkania networkingowe sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branż. Czas i klimat spotkania sprzyja również wzajemnej wymianie informacji oraz pomaga pielęgnować nawiązane wcześniej relacje. To także potężna dawka inspiracji, która w przyszłości może zaowocować nowymi projektami biznesowymi.

 

Kontakty

Na każdym spotkaniu możesz poznać do kilkudziesięciu przedsiębiorców z Tarnowskich Gór i okolic. Nawet nie wiesz, jakie skarby biznesu kryją się w okolicy!

Wiedza

Na nasze spotkania networkingowe zapraszamy praktyków biznesu oraz doświadczonych ekspertów, którzy w sposób lekki i przyjemny przekazują swoją wiedzę,

Dlaczego #TGrupa?

„TGrupa” to połączenie dwóch słów: skrótu nazwy miasta Tarnowskie Góry – TG (bo w tym mieście działamy, z wyboru :)) oraz Grupy, w znaczeniu społecznym.
Wg. definicji, członkowie grupy społecznej współdziałają ze sobą na zasadzie odrębności od innych, w celu zaspokajania własnych potrzeb. Taki też cel przyświeca spotkaniom TGrupy. 

A hashtag dodawany przed #TGrupa ma za zadanie sprawniejsze wyszukiwanie informacji o grupie w mediach społecznościowych.

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto z tradycjami i kopalnią srebra, Sedlaczkiem i Gwarkami, zielonymi terenami i pałacowymi widokami. Do tego rozległy powiat, od lotniska, przez tereny jeździeckie, aż po lasy lublinieckie. Urokliwe miejsce do smakowania życia. :)

Organizatorzy

Klaudia Sobczyk

Zaangażowany przedsiębiorca od 20 lat. Doradca branży fitness, mentor i szkoleniowiec. Właściciel Galerii Fitnessu i Tańca oraz sieci klubów Galerii Treningu EMS, także w ramach własnej franczyzy. Niespożyta pozytywna energia i chodząca radość życia.

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

Anna Franik

Człowiek Centrum Wymiany Wiedzy. Zawodowo związana z analityką biznesową, po godzinach realizuje swój pomysł na siebie, tworząc nowe miejsce na mapie Tarnowskich Gór. Entuzjastka usprawniania pracy i kreowania własnej rzeczywistości.

Sponsor

ING Bank Śląski SA

Bank, który od ponad kilkudziesięciu lat wspiera wizje i cele swoich klientów, zarówno te duże, jak i małe – lokalne, czego dowodem jest wsparcie spotkań networkingowych #TGrupy.

W trakcie spotkań przedsiębiorcy mają niepowtarzalną okazję by w luźnej atmosferze spotkania, porozmawiać z doradcą ING i zasięgnąć przydatnej wiedzy, nie tylko z zakresu oferty banku ale także rozwiać wątpliwości dotyczące bieżących zmian prawno-podatkowych.

Edycje spotkań #TGrupa

Przejdź do relacji z I edycji spotkania:

Rejestracja na II edycję spotkania:

Współpraca

Prelegent

Masz coś ciekawego i inspirującego do powiedzenia? Prowadzisz firmę od lat i chcesz przedstawić swój pomysł na biznes w max. 60 minut?

Patronat

Jesteś właścicielem miejsca konferencyjnego na terenie Tarnowskich Gór? Dysponujesz salą na kilkadziesiąt osób?

Event marketing

Prowadzisz biznes online ale chciałbyś się bliżej zaprezentować offline? Szukasz miejsca na promocję swojej marki lub idei?

Jesteś zainteresowany/a współpracą? Napisz:

© 2018 Centrum Wymiany Wiedzy #TGrupa