EXCELOVE

Dlaczego Excel?

Excel to najpopularniejsze narzędzie wykorzystywane do przetwarzania danych, “ukochany” arkusz kalkulacyjny niezbędny w codziennej pracy, praktycznie w każdym obszarze biznesu.
Jednakże bardzo często użytkownicy pracują intuicyjnie, wykorzystując tylko kilka znanych i oswojonych funkcji, w efekcie czego, sama praca z excelem zajmuje za dużo czasu. I tak, co jakiś czas, narasta narasta frustracja, potęgowana wrażeniem, że pracownik marnuje czas, który mógłby poświęcić na wykonywanie zadań do których został zatrudniony.

Jak efektywniej wykorzystać Excela w swojej pracy?

Jak zautomatyzować swoje działania i porzucić liczenie na piechotkę?

Jak zyskać na czasie i złapać excelowego bakcyla?

Chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania?
Zapraszamy na szkolenia praktyczne do Centrum Wymiany Wiedzy.

Co nas wyróżnia?

Kameralne grupy szkoleniowe (max. 8 osób)
Indywidualne podejście do uczestnika
Szkolimy stacjonarnie, u klienta lub online
Krótka ścieżka, bez zbędnych formalności

Bądź jak Julek! Zostań specem od excelowych komórek.

Julek dotarł na spotkanie z klientem już trochę po czasie. Wpadł do pomieszczenia, błysnął zębami w stronę sekretarki i udał się do salki konferencyjnej. Tym razem czekał już na niego sam właściciel firmy, Pan Prezes. Julek uświadomił sobie, że Zenek, jego standardowy kontakt, jest od wczoraj na urlopie. Poczuł lekki dyskomfort ale nie dał tego poznać po sobie.
Przywitał się z należnym (jak mu się wydawało) szacunkiem i zaczął rozmowę, która od razu przerodziła się w twarde negocjacje. Nie jest dobrze – pomyślał. Pan Prezes był konkretnym gościem, a liczenie było jego mocną stroną. Julek miał przygotowaną ofertę ale dziś rano otrzymał mailową informację, że ukochany Dział Marketingu, wypuścił w świat kolejną skomplikowaną promocję, o której Prezes już wiedział. Przygotował się, cholibka – Julek zagryzł zęby.
Sięgnął do torby po swój niezawodny zestaw awaryjny: kalkulator, długopis i notes. Analogowa pierwsza pomoc – zaśmiał się w duchu.
Kalkulatora nie było…