O CENTRUM

Idea Centrum

Centrum Wymiany Wiedzy to miejsce spotkań osób ciekawych.

Ciekawych świata, drugiego człowieka, a przede wszystkim siebie samego. Zdobywając wiedzę przekraczamy swoje kolejne granice, dowiadujemy się czegoś nowego o sobie i zwiększamy swoją pewność siebie w danym obszarze.
Dlaczego szkolenia? Bo warto podnosić swoje kompetencje. Udowadniamy, że wiedza nie musi być nudna (szczególnie gdy jest podana przez doświadczonego praktyka). A rozwój swoich umiejętności to najlepsza inwestycja na świecie.

Działamy w myśl zasady Konfucjusza:

Człowiek Centrum

Nazywam się Anna Franik i od lat lubię dzielić się wiedzą, nie tylko werbalnie, czy podczas szkoleń ale również w swojej codziennej pracy. Maniakalnie tworzę instrukcje i samouczki, bo uważam że wiedza powinna być ogólnodostępna.
Posiadanie wiedzy w jakimś temacie nie jest już gwarancją utrzymania pracy czy stanowiska. Ważniejsze są: umiejętność uczenia się i dostosowania do sytuacji.
Od kilkunastu lat, zawodowo związana jestem z analityką biznesową (od spojrzenia przez pryzmat biznesu, aż po techniczne i kompleksowe wsparcie systemu Business Intelligence).
Jestem entuzjastką wykorzystywania szeroko pojętych technologii informatycznych, szukania nowych rozwiązań, usprawniania swojej pracy i kreowania własnej rzeczywistości.

Informacje dodatkowe

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.24/00214/2018 wydany 19.06.2018 r.

RIS

Spełniamy wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, co zostało potwierdzone Certyfikatem DEKRA/SUS/000581.

Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych! Oferujemy szkolenia z dofinansowaniem.

BUR

Byliśmy partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2018 roku.

Znajdziesz nas również na platformie aukcyjnej Aleo.