O CENTRUM

O Centrum

Warsztaty i szkolenia praktyczne to główne obszary działalności Centrum Wymiany Wiedzy.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które świadomie chcą rozwijać swoje kompetencje, uczyć się czegoś nowego czy też dopiero szukają pomysłu na siebie.

Szkolenia z szeroko pojętych technologii informatycznych, od warsztatów z nieśmiertelnego excela, poprzez szkolenia z marketingu online i bezpieczeństwa w sieci to wiodąca oferta Centrum.

Warsztaty i szkolenia przeprowadzane są przez doświadczonych trenerów-praktyków, którzy są w stanie pokonać setki kilometrów, po to tylko, by podzielić się swoimi umiejętnościami.

Centrum działa w myśl zasady Konfucjusza:

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Przekonaj się, że nauka przez doświadczenie to najlepszy sposób edukacji. Umiejętność raz zdobyta zostaje na zawsze. 

A inwestycja w siebie to najbardziej opłacalna inwestycja na świecie!

Człowiek Centrum

Nazywam się Anna Franik i poprzez Centrum realizuję swój pomysł na siebie. Po godzinach, stopniowo i krok po kroku, każdego dnia, sprawdzam na ile własne wyobrażenie może stać się rzeczywistością. W myśl zasady, że zrobione jest lepsze od idealnego, pamiętając też o tym, że w oczekiwaniu na właściwy moment, można przespać całe życie.
Od kilkunastu lat, zawodowo związana jestem z analityką biznesową. Jestem entuzjastką wykorzystywania szeroko pojętych technologii informatycznych, szukania nowych rozwiązań, usprawniania swojej pracy i kreowania własnej rzeczywistości.