Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Centrum Wymiany Wiedzy jest miejscem w którym dzielimy się pozytywną energią. Biorąc udział w Wydarzeniach, akceptujesz nasze zasady działania Centrum. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

 

Warsztaty i szkolenia praktyczne

Informacje o nowych warsztatach i innych wydarzeniach, znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce Oferta.  Zapraszamy również do polubienia strony Centrum na Facebooku oraz do zapisania się na nasz Newsletter! Dowiedz się pierwszy co u nas słychać!

Przejdź do zakładki Oferta na stronie Centrum i wybierz interesujące Cię szkolenie. Wybierz termin szkolenia i uzupełnij wymagane pola (Imię, Nazwisko, adres E-mail oraz opcjonalnie, numer Telefonu), a następnie wyślij zgłoszenie. Możesz również przesłać swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres mailowy: warsztaty@centrumwymianywiedzy.pl.
Pamiętaj również, że dopiero dokonanie płatności daje gwarancję uczestnictwa w warsztatach!

Płatności możesz dokonać poprzez przelew standardowy, na podany numer konta bankowego: 18 1050 1386 1000 0092 5241 3951 (szczegółowe dane do przelewu otrzymasz mailem).

Alternatywnie możliwa jest również opcja dokonania płatności online, poprzez platformę Evenea. Wybór formy płatności zależy od Ciebie.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt bezpośredni.

Tak, najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów poinformuj nas o tym mailowo (warsztaty@centrumwymianywiedzy.pl). Przelew zwrotny zostanie dokonany do 3 dni roboczych, na konto z którego wpłynęły pieniądze. Przelew zwrotny zostanie pomniejszony o 20 zł kosztów organizacyjnych.
Rezygnacja z warsztatów w terminie późniejszym niż 7 dni przed rozpoczęciem, nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Tak! Możesz w tym celu  przesłać do nas informację na adres mailowy: kontakt@centrumwymianywiedzy.pl.
Zapoznamy się z Twoją propozycją i w ciągu 5 dni roboczych, skontaktujemy z Tobą bezpośrednio w celu omówienia szczegółów, bądź doprecyzowania Twojego pomysłu.

Tak. Organizujemy warsztaty zamknięte, tylko dla pracowników jednej firmy. Skontaktuj się w tym celu z Centrum, by omówić szczegóły współpracy: kontakt@centrumwymianywiedzy.pl.

Nie jest to żelazną regułą, ale może się tak zdarzyć, że będą robione zdjęcia w trakcie trwania warsztatów. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, daj nam znać przed rozpoczęciem warsztatów.