SPOTKANIA NETWORKINGOWE

Spotkania networkingowe dla przedsiębiorców

W TGRUPIE RAŹNIEJ

Częstotliwość:

Kwartalne spotkania

Miejsce:

Tarnowskie Góry

Bilety:

Tylko 35 PLN!

Czas trwania:

4 godziny

IDEA SPOTKAŃ NETWORKINGOWYCH

Spotkania networkingowe sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branż. Czas i klimat spotkania sprzyja również wzajemnej wymianie doświadczeń oraz pomaga pielęgnować nawiązane wcześniej relacje. To także potężna dawka inspiracji, która w przyszłości może zaowocować nowymi projektami biznesowymi.

kontakty

Na każdym spotkaniu możesz poznać kilkudziesięciu przedsiębiorców ze Śląska i okolic. Nawet nie wiesz, jakie skarby biznesu kryją się w okolicy!

wiedza

Na nasze spotkania zapraszamy praktyków biznesu oraz doświadczonych ekspertów, którzy w sposób lekki i przyjemny przekazują swoją wiedzę.

Dlaczego #TGrupa?

“TGrupa” to połączenie dwóch słów: skrótu nazwy miasta Tarnowskie Góry – TG (bo w tym urokliwym mieście działamy, z wyboru :)) oraz Grupy, w znaczeniu społecznym. Wg. definicji, członkowie grupy społecznej współdziałają ze sobą, w celu zaspokajania własnych potrzeb. Taki też cel przyświeca spotkaniom TGrupy. Relacje, rekomendacje i współpraca.

A hashtag dodawany przed #TGrupa ma za zadanie sprawniejsze wyszukiwanie informacji o grupie w mediach społecznościowych.

Organizatorzy

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

Anna Franik

Człowiek Centrum Wymiany Wiedzy. Zawodowo związana z analityką biznesową, po godzinach realizuje swój pomysł na siebie, tworząc nowe miejsce na mapie Tarnowskich Gór. Entuzjastka usprawniania pracy i kreowania własnej rzeczywistości.

loga dwa
ksobczykc

Klaudia Sobczyk

Zaangażowany przedsiębiorca od 20 lat. Doradca branży fitness, mentor i szkoleniowiec. Właściciel Galerii Fitnessu i Tańca oraz sieci klubów Galerii Treningu EMS, także w ramach własnej franczyzy. Niespożyta pozytywna energia i chodząca radość życia.

Sponsor

ING Bank Śląski SA

Bank, który od ponad kilkudziesięciu lat wspiera wizje i cele swoich klientów, zarówno te duże, jak i małe – lokalne, czego dowodem jest wsparcie cyklicznych spotkań "W TGrupie raźniej!".

Przedsiębiorcy mają niepowtarzalną okazję by w luźnej atmosferze spotkania, porozmawiać z doradcami ING na interesujące ich tematy.
Aktualna oferta bankowa, a może rozwiązania dla biznesu? Doradcy ING również chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące bieżącej sytuacji prawno-podatkowej.

Patronat honorowy

iph logo

Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowskich Górach została powołana w 1994 roku, aby wspomagać oraz – co istotne! – reprezentować środowisko przedsiębiorców.

Cele Izby to nie tylko promowanie i wspieranie przedsiębiorczości, czy też współdziałanie z władzami i organami samorządu terytorialnego dla tworzenia warunków sprzyjających tworzeniu działalności gospodarczej.
To również integracja środowiska przedsiębiorców i rozwijanie wzajemnej współpracy, między innymi poprzez wsparcie lokalnych inicjatyw.

 

Edycje spotkań #TGrupa

 I edycja spotkania:

II edycja spotkania:

 III edycja spotkania:

Współpraca

Prelegent

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? Masz coś ciekawego i inspirującego do powiedzenia w max. 60 minut?
Prześlij do nas swoją koncepcję!

Sala

Jesteś właścicielem miejsca konferencyjnego na terenie Tarnowskich Gór lub okolic? Dysponujesz salą na kilkadziesiąt osób? Zapraszamy do współpracy!

Event marketing

Szukasz miejsca na promocję swojej marki lub idei? Chcesz promować swoją firmę podczas trwającego 4 godziny spotkania?
Napisz już dziś!

Jesteś zainteresowany/a współpracą? Napisz:

© 2018 Centrum Wymiany Wiedzy #TGrupa