#TGrupa

-tworzymy przestrzeń do budowania relacji-

Częstotliwość:

Dwa razy w roku

Miejsce:

Tarnowskie Góry i okolice

Bilety:

Pojedyncze 75 zł

Podwójne 125 zł

Prelegenci:

Praktycy biznesu

Idea
Poprzednie edycje

Dotychczasowi prelegenci

Andrzej Szastok

Trener biznesu

Trener biznesu i administracji publicznej. Nauczyciel akademicki i wykładowca na studiach MBA. Coach. Współtwórca Instytutu Negocjacji, prezes Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. A także kapitan jachtowy.

Mariusz Mszyca

Przedsiębiorca

Przedsiębiorca, właściciel własnej firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym (60 osób w Polsce, 12 w Niemczech). Ponad 20 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży. Bogate doświadczenie zawodowe.

Zbigniew Rudnicki

Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji

Ekspert i doradca w zakresie wdrożeń systemów bezpieczeństwa informacji oraz przepisów RODO, wykładowca i prelegent na uczelniach wyższych, a także współzałożyciel Muzeum Historii Komputerów i Informatyki oraz obecny szef Rady Programowej
Muzeum. Od 1991 roku czynny dziennikarz i współautor, a także współprowadzący program radiowy o nowych technologiach “Wirtualny Wtorkowy Wieczór” nadawany w Radio Katowice.

Paweł Tkaczyk

Ekspert ds. budowania silnych marek

Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media.

Newsletter #TGrupa

Dowiedz się pierwszy/a o nadchodzącym spotkaniu! Zapisz się do newslettera #TGrupa i bądź na bieżąco!

Dołącz do nas!

Szukasz miejsca na promocję swojej marki lub idei? Chcesz promować swoją firmę podczas naszego spotkania? Skontaktuj się z nami i daj się poznać!

Zaufali nam

Zadzwoń